کنکور هنر > کاردانی به کارشناسی هنر > گرافيك
ژوئيه 24, 2019
رشته ارتباط تصویری و گرافیک

سپند گرافيك

هر پدیده ای در طول تاریخ بر اساس نیاز بشر ورفع قسمتی از خواسته های فیزیکی او شکل می گیرد و مراحل تکامل را روز به روز طی کرده و در قالبهای جدیدی خود را به منصه ظهور می رساند. شاید تا یک قرن پیش صحبت راجع به رشته ای تحت عنوان گرافیک بعید به نظر می رسید..اما می بینیم که امروزه چگونه این شاخه از شاخه های هنری جایگاه خود را در بین جوامع مستحکم کرده و به عنوان یکی ازپدیده های ضروری ومهم مطرح می گردد.

گرافیک در فرهنگ معین:
(به معنای نمودار ترسیمی با خطوط واشکال)

تعریف گرافیک از نظر استاد ممیز:
خلاصه کردن یک عنصر تصویری تا جایی که پیام خود را از دست ندهد و قابل تکثیر باشد.


اما آنچه که امروزه برای تعریف کردن گرافیک به کار می برند
گرافیک یعنی مهندسی تصویر یا نوشتار جهت ارتباط با مخاطبین برای رسیدن به هدفی واقعی وملموس گرافیک خود در خدمت تبلیغات است و هنرهای دیگر را به خدمت می گیرد تا آثاری را برای تکثیر خلق کند.

انجام تمامی پروژه های تبلیغاتی و فرهنگی همراه با مشاوره از طراحی تا چاپ 

 


خدمات طراحی و گرافیک:

1- طراحی آرم ، لوگو تایپ فارسی و لاتین ، نشانه نوشتار

2- طراحی ست اداری(شامل سربرگ و کارت ویزیت و پاکت ) ، طراحی سی دی و جلد سی دی ، اوراق بهادار

3- انواع جلد کتاب و نشریات ، صفحه آرایی ، آگهی روزنامه سررسید و تقویم های دیواری ، رومیزی و کاری و جیبی ، دفتر تلفن و دفتر یادداشت

4- کارت های دعوت و شناسایی ، کارت پستال ، کارت بانکی ، کارت تلفن ،کاتالوگ ،  فولدر  ، بروشور ، طراحی تیغ های خاص

5- پوستر ، پوسترهای بزرگ نمایشگاهی و تابلو فلکسی و بنر ، بیلبورد ، استند

6- عکاسی از محصولات و عکاسی صنعتی

7- بسته بندی ( جعبه دستمال کاغذی ، محصولات کوچک و بزرگ به همراه تیغ )

بخشی از فعالیتهای دفتر گرافیکی پامادور می باشد که این دفتر با اتکا در اختیار داشتن طراحان خوش ذوق و با تجربه ، سیستمها و نرم افزارهای پیش رفته ، آرشیو متنوع و .... تمامی امکانات لازم جهت طراحی ایده آل را در زمینه های فوق فراهم آورده است . 

 

لوگو یا علامت تجاری 

لوگو یا علامت تجاری عاملی تصویری منحصر به صاحب خود می باشد که معرف کالا یا مجموعه خود است . دقت و تمرکز در تهیه لوگو با عث جذب اولیه مخاطب و همچنین القای حسی خاص برای جلب توجه مشتری است  و ماندگاری در ذهن مشتری و به طبع آن وفاداری مشتری را به دنبال دارد .
هر چیزی که مشتری شما با آن در ارتباط است، شامل آرم یا لوگو، بروشور، نامه و سربرگ شرکت، وب سایت، تبلیغات،
ایمیل، غرفه نمایشگاه، تابلو، بیلبورد، کارشناسان فروش و غیره، در برداشت (خوب یا بد) مشتری از شرکت شما تاثیر دارند.

پامادور می تواند به شما کمک کند تا چهره جدیدی برای شرکت خود بسازید یا چهره پیر یا خسته کنونی آن را جوان کنید.  

 

کاتالوگ:

کاتالوگ معرف مشخصات و ویژگیهای کالا و خدمات می باشد و مشتریان با مراجعه و بررسی یک کاتالوگ یا بروشور کامل که بصورت حرفه ای و بنا به نیاز اطلاعاتی مشتریهای هدف آماده شده باشد ، می توانند تصمصیم خرید مناسب را اتخاذ نمایند . یک کاتالوگ بصورت استاندارد باید دارای ویژگیهای زیر باشد :

1 - اطلاعات مناسب ( کامل ، خلاصه و مرتبط )

2 - طراحی مناسب و جذابیت بصری 

3 - چاپ با کیفیت مناسب

 

درست است که اکنون عصر الکترونیکی است، اما قابل لمس بودن کاتالوگ و بروشور تاثیر ویژه ای دارد.اطلاعات شما در بروشور یا کاتالوگ هایی که در دیدار ها بدست مشتریانتان می رسند، گنجانده می شوند و در چرخه فروش شما تاثیر مستقیمی دارند.

 

فرق کاتالوگ، بروشور:

شاید این یک سوال ابتدایی باشد، اما در استفاده از این عبارت ها خیلی اوقات اشتباه می شود.کاتالوگ به دفترچه ای گفته می شود که دارای چندین صفحه اطلاعات و عکس های مربوط به محصولات و خدمات شرکت می باشد و نیاز به صحافی (یا با چسب، منگنه و یا غیره) دارد. به دلیل حجم و پیچیدگی کار، معمولا کاتالوگ هزینه بیشتری نسبت به بروشور دارد و معمولا دارای چند بخش معرفی میباشد.بروشور به یک یا چند صفحه گفته می شود که فاقد صحافی می باشند و صرفا تا شده و اصطلاحا ۲، ۳ و یا چند لًت می باشند.گفته می شود که معمول ترین روش معرفی شرکت یا مرکز می باشد.

 

تراکت یا اوراق تبلیغاتی

تراکت یا اوراق تبلیغاتی که معمولا در مراکز تجمع مردم و یا به صورت خانه به خانه برای معرفی کالا و خدمات در تیراژ وسیع تهیه می گردد ، در صورت داشتن جذابیت بصری ، بصورت اثر بخش موجب جذب مخاطب و مشتری خواهد شد .

 

بسته بندی

بسته بندی نقش مهمی ایفا می کند، از محصول شما حفاظت می کند و حاوی اطلاعات مهمی برای مصرف کننده میباشدهمه ما اهمیت ظاهر بسته بندی محصولات را میدانیم. یک طراحی مناسب برای بسته بندی محصول میتواند بسیار موثرتر از سایر روش های گران قیمت تبلیغ مانند تلویزیون یا سایر روش های چاپی باشد. به دو دلیل: اول اینکه بسته بندی شما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی از زمان چیدمان در قفسه فروشگاه ها تا زمان مصرف استفاده میشود. دوم اینکه این نوع “رسانه” نزدیک ترین فاصله را هم به محصول و هم به مصرف کننده دارد. بنابراین اصولی ترین تبلیغ از این بابت می باشد که کیفیت را به مصرف کننده نشان میدهد. به این ترتیب، بسته بندی، نمایانگر کیفیت برند و یا محصول به مصرف کننده میباشد.

 

مشاوره تبلیغاتی:

کارشناسان و متخصصان هنر گرافيک با بهره مندی از خلاقيت و شناخت اصول و مبانی سواد بصری و مطالعات جامع در امر تبليغات و روانشناسی اجتماعی ، صالح ترین مشاوران جهت دستيابی صاحبان صنایع و توليد کنندگان به اهداف عالی خويش که همانا موفقيتهای اقتصادی است ، می باشند.

گروه گرافیکی با پشتوانه متخصصین و تجربه چندین ساله خود انواع خدمات بازاریابی و تبلیغات شامل مشاوره ، طراحی و چاپ انواع خدمات ذکر شده را در اختیار شما قرار می دهد.

 

پامادور  تلاش میکند تا با پیدا کردن ویژگی های برتر تجاری شرکت شما، بزرگ یا کوچک، با بهره گیری از تکنیک های مدرن تبلیغات، شرکت شما دیده شود، شنیده شود و خوانده شود.

 

 

چطور شروع کنیم؟

با ما تماس بگیرید تا در مورد نیاز های شما صحبت کنیم، به سوالات شما پاسخ دهیم، پیشنهاد ما را از مشاوره تا قیمت پیشنهادی بشنوید، با ما آگاه شوید تا سرانجام به توافق رسیده و قراردادی امضا کنيد.کافی است حضورا مشخصات شرکت شامل لوگو، تاریخچه، اطلاعات و عکس های مربوط به خدمات یا محصولات خود را برای ما ارسال کنید تا ظرف چند روز نمونه طراحی کاتالوگی که برای شما در نظر گرفته ایم آماده شود.

 

چقدر زمان می برد؟

معمولا پروژه های مختلف تبلیغاتی بسته به نوع کار در ابتدای امرحدود 1 تا 3 هفته زمان نیاز دارند تا طراحی شوند و طراحی انجام شده به تایید مشتری برسد. شما در این فرایند بسیار فعال خواهید بود و در هر مرحله نظر شما در مورد طراحی گرفته شده و پس از تایید به مرحله بعدی می رویم. پس باید زمان کافی برای این کار در نظر گرفته شود پس از اتمام طراحی، زمانی را نیز برای چاپ باید در نظر گرفت. علاوه بر چاپخانه های همکار و تست شده، ما می توانیم با هر چاپخانه دیگری نیز به انتخاب شما کار کنیم. هدف ما و شما مشترک است:

 

 بهبود چهره و افزایش سودآوری شرکت شما

راه های تماس:

021-88501789

 

 

تلفن ثابت:

  sepandhonar3@gmail.com
ایمیل

 

 

 

 

 

صفحه اصلی  |  طراحی نقاشی  |  نقاشی موزائیک   |  کنکور هنر  |  فنی حرفه ای  |  کیف و کفش چرمی،ویترای  |  آموزش پتینه دیوار  |  دیپلم مهارتی   |  تماس با ما
BJ